Echipa de implementare

Livia Bandici

Conf. univ. dr. Livia Bandici - responsabil proiect partener naţional 2

Livia Bandici
lbandici@uoradea.ro | Curriculum vitae


Cornelia Győrödi

Prof. dr. ing. Cornelia Győrödi – expert pe termen lung / asistent responsabil partener national 2

Cornelia Győrödi
cgyorodi@uoradea.ro | Curriculum vitae


Robert Győrödi

Prof dr. ing. Robert Győrödi - expert pe termen lung

Robert Győrödi
rgyorodi@uoradea.ro | Curriculum vitae


Teodor Leuca

Prof dr. ing. Teodor Leuca - expert pe termen lung

Teodor Leuca
tleuca@uoradea.ro | Curriculum vitae


Ştefan Nagy

Prof. dr. ing. Ştefan Nagi - expert pe termen lung

Ştefan Nagy
snagy@uoradea.ro | Curriculum vitae


Daniela Popescu

Prof. dr. ing. Daniela Popescu - expert pe termen lung

Daniela Popescu
depopescu@uoradea.ro | Curriculum vitae


Dorel Hoble

Prof. dr. ing. Dorel Hoble - expert pe termen lung

Dorel Hoble
dhoble@uoradea.ro | Curriculum vitae


Doina Zmaranda

Prof. dr. ing. Doina Zmaranda - expert pe termen lung

Doina Zmaranda
zdoina@uoradea.ro | Curriculum vitae